ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କରନ୍ତୁ ଏହି ବାସ୍ତୁ ଉପାୟ

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ଟିପ୍ସ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଧାର, କରଜ, ଋଣ ସମସ୍ୟା ରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ । ସମସ୍ତେ ଟଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଅର୍ଥନୈତିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ନୁହେଁ, ତେବେ ଋଣ ନେବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ହୋଇଯାଏ । ଯାହା ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଥାଏ । ଋଣରେ ଭାରୀ ବ୍ୟକ୍ତି ରୁଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଥରେ ସେ ଋଣ ନେଇଗଲେ, ଏହାକୁ ପରିଶୋଧ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ । ଯଦି ତୁମେ ଋଣ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛ, ତେବେ ତୁମେ ଏହି ବିସ୍ତୃତ ଟିପ୍ସ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗକୁ ଦୃଢ଼ କରି ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବ ।

ତୁଳସୀ ଗଛକୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ: ତୁଳସୀ ଉଦ୍ଭିଦ ଘରର ବାସ୍ତୁ ତ୍ରୁଟି ଦୂର କରେ, ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରର ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ କୋଣରେ ତୁଳସୀ ଉଦ୍ଭିଦ ଲଗାଯିବା ଉଚିତ୍ । ଏହାକୁ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପାଣି ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍, ରାଶି ତେଲର ଏକ ଦୀପ ଜଳାଇବା ଉଚିତ୍ । ଏହା କରି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଘରେ ଟଙ୍କା ପହଞ୍ଚେ ।

ବାସ୍ତୁ ତ୍ରୁଟି ସୁଧାରନ୍ତୁ : ଯଦି ଆପଣ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ ଟଙ୍କା ସରିଯାଉ ନାହାଁନ୍ତି । ତେଣୁ ତୁମ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର କିମ୍ବା ଘରେ ଜଳ ଅବସ୍ଥାନର ଦିଗ ବଦଳାଇବା ଉଚିତ୍ । ଜଳର ପାତ୍ରକୁ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହି ଦିଗ ଜଳ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।

ଲାଫିଙ୍ଗ ବୁଦ୍ଧା ମୂର୍ତ୍ତି ଘରେ ରଖନ୍ତୁ : ବୁଦ୍ଧଙ୍କ ହସୁଥିବା ମୂର୍ତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିପାରିବ । ଘରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଲକର ଉପରେ, ଲାଫିଙ୍ଗ ବୁଦ୍ଧଙ୍କୁ ଘରର ଉତ୍ତର-ପଶ୍ଚିମ କୋଣରେ ରଖନ୍ତୁ । ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ ।

ୱଇଣ୍ଡିଂ ଚାଇମ୍ : ଘରର ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ କୁ ୱିଣ୍ଡାଇମରୁ ବାହାରୁଥିବା ଶବ୍ଦକୁ ଅପସାରଣ କରେ । ଆପଣ ଏହାକୁ କବାଟ କିମ୍ବା ଝରକା ରେ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରିବେ । ଏଥିରୁ ବାହାରୁଥିବା ଶବ୍ଦ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ନଷ୍ଟ କରିଥାଏ ।

ଘରେ ଏକ ମନି ପ୍ଲାଣ୍ଟ ଲଗାନ୍ତୁ : ମନି ପ୍ଲାଣ୍ଟ ଘରେ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଧନର ଆଗମନ ହୋଇଥାଏ । ଋଣ ଏବଂ କରଜ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥାଏ । ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଆମେ ସବୁ ସମୟରେ କିଛି କାମରେ ଆସିବା ଭଳି ଲେଖା ଆଣି ଥାଉ । ଯାହା ଫଳରେ ସେ ସବୁ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ । ଲେଖାଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଜ ମତାମତ ଜଣାନ୍ତୁ ଓ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ସେଆର କରନ୍ତୁ ।

Back to top button