ଆଜିର ରାଶିଫଳ, 10 ଏପ୍ରିଲ 2024, ବୁଧବାର, ଶ୍ରୀ ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ ଏହି 5ଟି ରାଶି ଉପରେ, ମିଳିବ ଆକସ୍ମିକ ଧନ

ମେଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ଶାସନ ସତ୍ତାରେ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । କରଜ ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ବିଜେନ୍ସରେ ପରିବାରର ସହାୟତାରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । କୌଣସି ମହତ୍ଵ ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାରେ ଅନ୍ତିମ ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ଅଛି । ନିଜର ମନ ଓ ଫାଇଦା କଥା କହିବାର ଜମା ବି ସଙ୍କୋଚ କରନ୍ତୁ ନାହି । ଶାରୀରିକ ପୀଡା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ । କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ ।

ବୃଷ ରାଶି : କାହା ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବା କାରଣରୁ କଳହ ହୋଇପାରେ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ପରୀକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଦୌଡ ଧପଡ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସାକାରାତ୍ମକ ହେବାର ଆଶା ଅଛି । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଓ ଗୁରୁଜନଙ୍କ କୃପା ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ସବୁ କାମ ସରଳତାର ସହ ପୁରା ହେବାର ପ୍ରତୀତ ହେବ । ଆଜି ପୁରା ଦିନ ସୁଖ ଓ ଆନନ୍ଦରେ ବ୍ଯତୀତ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ କଥାକୁ ଗମ୍ଭୀର ଭାବେ ଶୁଣିବେ । ବାହନ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଆଜି କିଛି ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ବନାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିଜେନେସରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ମନ ବଳାଇବେ । ଘରର ବାତାବରଣ ଆଜି ଠିକ ଠାକ ରହିବ । ଘରର ଛୋଟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରେ ତାଳମେଳ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଦାଂପତ୍ଯ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତେଣୁ ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଅଧିକ ଭରସା କରନ୍ତୁ । ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଓ କୃପା ଉଭୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆଜି କାମରେ ବାଧା ଆସୁଥିଲେ ତାହା ଦୂର ହେବ । ଆଜି ଶ୍ଵଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଶୁଭ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ନୂଆ କାମର ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ପ୍ରବାସରେ ଅଚାନକ କଠିନତା ଆସିବ । ଆପଣ ମାନସିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ସହ ତାଳମେଳ ଠିକ ରହିବ । କୌଣସି ଚିନ୍ତାର ନିବାରଣ ହେବ । ପୁରୁଣା ସାଥିଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଆଜି ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ନୂଆ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ନୂଆ କାମର ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ଶୁଭ ସିଦ୍ଧ ହେବ । ଛୋଟ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଶିଂଗଲ ଲୋକଙ୍କୁ ନୂଆ ପ୍ରସ୍ତବା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ବେହତର କରିବା ପାଇଁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ । ମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରେ ସୁଧାର ହେବ । ଲଭ ମେଟଙ୍କ ତରଫରୁ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ଡିମାଣ୍ଡ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ଉଶ୍ଚାହର ବାତାବରଣ ରହିବ । ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନରେ ତାଳମେଳ ଠିକ ରହିବ । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ବ୍ଯତୀତ କରିବେ । କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜବୁତ ହେବ । ଭାଗ୍ଯର ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଜନିତ ସମସ୍ଯା ଠିକ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ବୁଲିବାକୁ ଜୀବନାର ଜୋନ କରିବେ । ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ କିସ୍ମତ ଆପଣଙ୍କୁ ବିତ୍ତୀୟ ଲାଭ ପହଞ୍ଚାଇ ପାରେ । ଆଜି ଆପଣ ଘରକୁ ମୁଲ୍ଯବାନ ବସ୍ତୁ କ୍ରୟ କରି ଆଣିବେ । ସମ୍ପତି ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ମାତା ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ମାତାଙ୍କୁ ଅପମାନ କରନ୍ତୁ ନାହି ।

ବିଛା ରାଶି : ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବ । ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ର ମାତ୍ରା ବଢିବ । ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ । କାହା ଉପରେ ଅଧିକ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହି । ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣ ମାତା ପିତାଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରୁ ବାହାରି ପରିବାରରେ ସଫଳ ହେବେ । ବ୍ୟାପାର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ ବଢିଆ ରହିବ । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି : ରାଜନୀତି ବା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ସାମିଲ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖା ଯାଉଛି । ଶରୀରରେ ଆଳସ୍ୟର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବନିବ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ନିଜର କାମ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଜରୁରତ ଅଛି । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କର ଅଧୁରା କାମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଆପଣ ଭଲ ଧନ କମାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଭଲ ମିଳିବ ।

ମକର ରାଶି : ଯେଉଁ ଲାଭରୁ ଆପଣ ବଞ୍ଚିତ ରହୁଥିଲେ ତାହା ସବୁ ପାଇବେ । ଘର ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବେ । ପଇସା ଲେନଦେନ ସମୟରେ ରୁହନ୍ତୁ । କାରଣ ଉଧାର ଦେଇଥିବା ପଇସା ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ । ଆଜି ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟ ଓ ଅଫିସରେ ସହ କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ । ଛାତ୍ର ଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଅଛି । ଛୋଟ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ରହିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣ ପୁରା ଊର୍ଜା ଓ ଜବରଦସ୍ତ ଉଶ୍ଚାହ ପଜେଟିଭ ପରିଣାମ ଆଣିବ ଯାହା ଘରୋଇ ସମସ୍ଯା ଦୂର କରିବାରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ । ଆପଣ ବ୍ଯବସାୟିକ ଗତି ବିଧିକୁ ବେହତର ସନ୍ତୁଳନ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ରହିବେ । ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଦୁଖୀ ହେବେ । ଯଦି କୌଣସି ନୂଆ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସାମନା କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ମୀନ ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶକୁ ଯାଇ ଚାକିରି କରିବାର ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ପ୍ରବଳ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟାପାରୀଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଭଲ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ରାୟ ବେହତର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ଲଭ ଲାଇଫ ଭଲ ରହିବ । ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Back to top button