ଆଜିର ରାଶିଫଳ, 22 ଏପ୍ରିଲ 2024, ସୋମବାର, ମହାଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ ଏହି 3ଟି ରାଶି ଉପରେ, ମିଳିବ କିଛି ବଡ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ ରାଶି : ବାହନ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ରେ ପରି ପର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ । ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ମେହନତ କରିବାର ଜରୁରତ ଅଛି । କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ପଡୋଶୀ ଙ୍କ ସହ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନିଜର କ୍ରୋଧ ଓ ବାଣୀ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ । ପିଲାଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ । କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ଯକ୍ତିର ଭରସାରୀ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ । ଆଜି ଜୀବନର ଜରୁରୀ କଥାକୁ ନେଇ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ।

ବୃଷ ରାଶି : ସନ୍ତାନ ଙ୍କ ଠାରୁ ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ । କାହା ସହ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ଅନୁଭବି ଓ ଧାର୍ମିକ ଲୋକ ଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇଲେ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ରେ ପଜେଟିଭ ଚେଞ୍ଜ ଆସିବ । ଅଳ୍ପ ବହୁତ ସମସ୍ଯା ଆସିପାରେ କିନ୍ତୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରୁ ଭଲ ରହିବ । ନିଜର ଦିନଚର୍ଜ୍ୟା କରିବାର ଜରୁରତ ଅଛି । କୌଣସି ନିକଟତର ବନ୍ଧୁ ଏହି ସଫଳତା ରେ ଆପଣଙ୍କ ଗତି ବିଧି କିଛି ଚେଞ୍ଜ ଦେଖିବେ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କଳାପ ରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଦିନ ଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ସଫଳତା ପ୍ରଦାନ କରିବାର ଅଛି । ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ହେବାରୁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବ । ପୁରୁଣା ନେଗେଟିଭ କଥା ସାମନା କୁ ଆସିବାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ତେଣୁ ବୁଝି ବିଚାରୀ କାମ କରନ୍ତୁ । ପଜେଟିଭ ଗତି ବିଧି ରେ ସଲଗ୍ନ ରୁହନ୍ତୁ । ପିତା ଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ । କିଛି କାମ ହେବ ଓ କିଛି କାମ ହେଉ ହେଉ ଅଟକି ଯାଇପାରେ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ମାତା ଙ୍କ ସହ ବୈଚାରିକ ମତବେଦ ହୋଇପାରେ । ପରିବାର ସହ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ରେ ଯିବାର ପ୍ଳାନ ବନାଇବେ । ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ନୂଆ କାରୋବାର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ ଭଲ ଅଛି । ଚାକିରି ରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଯୋଗ ଅଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ଯିବା ପାଇଁ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଲେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ରେ ଲାଭ ହେବ । ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ରେ ଖୁସି ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଆଜି ଆଳସ୍ୟ ବଢିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ ଠାକ ରହିବ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଧନ ଜନିତ ସମସ୍ଯା ଅଛି ତେବେ ଭାଇ ମାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ । ସମ୍ପତି ଲେନଦେନ ସମୟରେ ଜରୁରୀ କାମ ପୁରା ହୋଇପାରେ । ମାନସିକ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ପଠନ ପାଠନ ବା ଲେଖନ ରେ ରୁକି ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଗକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଅଧିକ ଆସିବ । ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଓ ବ୍ୟବସାୟୀ ଜୀବନରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଉଶ୍ଚାହ ସହ ନିଜର କାମ ପୁରା କରନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଟକିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରସନ୍ନତା ର ଠିକଣା ରହିବ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କ ଆଗକୁ କିଛି ଏମିତି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆସିବ ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ କରିବେ । ଦୈନିକ କାମରେ ଯାହା ବାଧା ଆସୁଥିଲା ତାହା ଦୂର ହେବ । ପରିବାର ରେ ଗୁଡ ନିୟୁଜ ମିଳିବାରୁ ମାହୋଲ ଭଲ ରହିବ । ଆଜି ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ହଟାନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସମ୍ପର୍କ ରେ ନେଗେଟିଭ ସ୍ଥିତି ରୁ ବଞ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତୁ । ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ ।

ତୁଳା ରାଶି : କାରୋବାରରେ ଭାବି ଥିବା ଫାଇଦା ମିଳିବ । ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବ । ପରିବାରରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ର ଯୋଜନା ବନାଇବେ । ଆପଣ ନିଜ କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ନେବେ । ଆପଣଙ୍କ କଥାର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବଢିଆ ରହିବାର ଅଛି । ଆପଣଙ୍କର କଥା କହିବାର କଳା ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ର ଶିଖର ରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଅନ୍ୟ ର ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ । ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ପରିବାର ଉପରେ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କ ବାଣୀ ମଧୁର ହେବ । ଯାହା କାରଣରୁ ଅନ୍ୟ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆଶାତୀତ ସଫଳତା ହାସିଲ ହେବ । ଆଜି ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବନାତ୍ମକ ହେବେ । ଯାହା କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ମନକୁ ସଂଯମ କରନ୍ତୁ ।

ଧନୁ ରାଶି : କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ । ଆଜି କୌଣସି କାମ କରିବା ପୁର୍ବରୁ ବିଚାର କରି ନିଅନ୍ତୁ । ଆପଣ ଅଧିକ ସଞ୍ଚୟ କରିବେ ଓ ଖର୍ଚ୍ଚ କମ ହେବ । ଆଜି ଅଟକିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ପ୍ରବଳ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଏହି ରାଶିର ମହିଳା ଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଠିକ ଠାକ ରହିବ । ଆପଣ କୌଣସି ବି ନିସ୍ପତି ବୁଝି ବିଚାରୀ ନିଅନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣ ସଂଯୁକ୍ତ ପରିବାରରେ ରହୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ ମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ମାନ ଭାବେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ଅଛି ।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ଭରପୁର ର ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତ କରିବାକୁ ହେବ । ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ସହାୟତା ଓ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ କରାଇବ । ଆଜି ଆପଣ ଜନତା ପ୍ରିୟ ହେବେ । ଯାହା କାରଣରୁ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ହାର ମାନିବେ । ସାମାଜିକ ମିଳାମିଶା କାରଣରୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହେବ । ଯାହାଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଗଭୀର ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ପରିବାର ଓ ସମାଜର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କାରୀ ହେବେ । ଯୁବ ବର୍ଗ ଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜବୁତ ବନାଇବାରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଜରୁରତ ଅଛି । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସ୍ଥିତି ସାମାନ୍ଯ ଠାରୁ ବେହତର ରହିବ । କୌଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାଥମିକତା ହେବ । ଆଜି ଆପଣ ଊର୍ଜା ରେ ଭରି ରହିବେ । ଯଥା ସମ୍ଭବ ଅଚାନକ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ । ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କର ପରାସ୍ତ ହେବେ ।

ମୀନ ରାଶି : ନୂଆ କାମର ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଅଛି । କୌଣସି ସମାଜ ସୁଧାରକ ଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ସାକାରାତ୍ମକ ଊର୍ଜା ଉତପନ କରିବ । ଚାକିରି ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ମନରେ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ । ଆଜି ଦିନରେ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଅଛି । ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ରହିବ । ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଜାତକ ଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଆମ ସହ ଆଗକୁ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Back to top button